Architektura 21szego wieku : ZASTOSOWANO Badania poprzez finał Konkursu Fabrykacji Ogłoszono

Dzięki uprzejmości TEX-FAB TEX-FAB ogłosił niedawno, że konkurs APPLIED Research Through Fabrication zakończył pierwszą rundę na początku tygodnia.
Łącznie otrzymano 68 zgłoszeń z 13 krajów na 4 kontynentach w kategoriach badań kontynuacyjnych i badań spekulacyjnych z mniej więcej równorzędnym rozłamem między tymi dwoma.
Propozycje dotyczące akustyki, struktury materiału, okluzji światła otoczenia i monitorowania ruchu za pomocą przekaźników dotykowych i czuciowych – wszystkie ubiegają się o przystąpienie do drugiej rundy z dofinansowaniem w wysokości 1000 USD.
Na koniec wybrano cztery propozycje, które spełniły warunki konkursu i dowiodły, że jury przyznaje intrygujące i potencjalnie nieznane wyniki.
Więcej o finalistach.
propozycje po przerwie.
.
Spin Valence.
Emily Baker Dzięki uprzejmości Emily Baker Komentarze jury zmieniały się z czasem, od braku zainteresowania po wsparcie, ponieważ ten słabszy, z jednym początkowym głosowaniem, zyskał więcej apelacji iw końcu został zawężony jako finalista.
W trakcie obrad zauważyłem, że ma on dogłębne zrozumienie środków i metod swojego potencjału, mimo że jest on otwarcie uproszczony.
Proces, Spin-Valence ostatecznie zdobył wiele pochwał w swojej technice, która nie została opracowana w celu zracjonalizowania złożonej formy, a technika ta narzuca zaawansowaną integralność strukturalną płaskiej powierzchni bez kosztów związanych z dodatkowymi elementami konstrukcyjnymi ..
.
FAB POD ., autorstwa Jane Burry i Nicholas Williams Dzięki uprzejmości Jane Burry i Nicholas Williams Fab Pod okazało się oczywistym wyborem dla jury, ponieważ niewiele było potrzebne, aby zawęzić swoje mocne strony jako finalisty.
Zauważa to jury: korzystanie z narzędzi cyfrowych do tworzenia prawdziwej powierzchni performatywnej, która nie polega na cieniowaniu, jest odświeżające.
Akustyka w architekturze jest wysoce matematyczna, często rozumiana tylko przez osoby z dyscypliny nauk akustycznych, a często wyrażenia wydajności są tracone w ogólnym projektowaniu akustycznie wykonanych przestrzeni.
Ten projekt jest jednym z nowych rodzajów wyrażeń związanych cyfrowo, w których forma i wydajność poszukują równego podłoża.
Dzięki uprzejmości Christine Yogiaman i Ken Tracy
[przypisy: olx jelenia góra, blachodachówka karpiówka, brico jarosław ]

Powiązane tematy z artykułem: blachodachówka karpiówka brico jarosław olx jelenia góra