Budownictwo wczoraj i dzis : Piąte coroczne wydarzenie Creative Spaces

Dzięki uprzejmości Société de développement commercial du Village (SDCV) Piąta rocznica letniego wydarzenia Creative Spaces podkreśla utworzenie centrum handlowego dla pieszych przy ulicy Świętej Katarzyny, pomiędzy ulicami St-Hubert i Papineau.
Odbywające się do 16 września wydarzenie jest okazją dla inicjatora projektu, Société de développement commercial du Village (SDCV), we współpracy z dzielnicą Ville-Marie, z okazji trzydziestej rocznicy utworzenia Montrealu.
Wioska gejowska.
Przestrzenie te zostaną otwarte na pokaz twórczych instalacji i wystaw sztuki.
Więcej informacji na temat wydarzenia po przerwie.
.
Aires Libres jest oryginalnym sposobem dla sprzedawców detalicznych, mieszkańców i gości, aby dopasować przestrzeń miejską poprzez twórcze działania.
podsumowuje Bernard Plante, dyrektor wykonawczy SDCV.
A jeśli chodzi o kreatywność, SDCV ma środki, aby dopasować się do swoich ambicji, z zespołem projektantów uznanych zarówno za ich talent, jak i artystyczne włókno.
Dzięki uprzejmości Société de développement commercial du Village (SDCV) Architekt krajobrazu Claude Cormier nie musi się przedstawiać, ponieważ jego liczne interwencje naznaczyły krajobraz Montrealu akcentami fantastyki i człowieczeństwa.
Jego prace obejmują las różowych drzew w Palais des Congrés i miejską plażę przy Place de l Horloge w Starym Porcie.
Wrócił do Wioski w tym roku z różową wstążką rozwiniętą na kilometr ponad ulicą Świętej Katarzyny, przynosząc, jak to mówi, kolor, świeżość i szczęście .
Dzięki uprzejmości Société de développement commercial du Village (SDCV) długoletni partner Cormiera, projektant oświetlenia Gilles Arpin (który zaprojektował oświetlenie architektoniczne dla Starego Portu) stworzył wiązkę światła pasącą do zawieszonej instalacji, dzięki czemu będzie oferować taką samą perspektywa w nocy, jak za dnia.
Dzięki uprzejmości Société de développement commercial du Village (SDCV) Text Credit: jak widać na v2com.biz
[podobne: brico ciechanów, brico hrubieszów, olx brodnica ]

Powiązane tematy z artykułem: brico ciechanów brico hrubieszów olx brodnica