Magazyn architektoniczny : Manhattan Loft Gardens / SOM

Hayes Davidson Potrójna wysokość holu wejściowego przywita gości do światowej klasy hotelu, dwóch restauracji, trzech ogrodów na niebie i 248 jednostek mieszkalnej wieży, z których roztacza się wspaniały widok na Park Olimpijski.
Oto niektóre z kluczowych cech nowego, nie ujawnionego planu 42-piętrowego Manhattan Loft Gardens w Londynie, zaprojektowanego przez Skidmore, Owings & Merrill (SOM).
Planuje się budowę w pobliżu międzynarodowego dworca Stratford.
brama do Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012.
Zakończenie zaplanowano na 2014 r.
Kontynuuj po przerwie, aby dowiedzieć się więcej.
+ 13 Położona obok jednej z największych i najnowocześniejszych międzynarodowych stacji przesiadkowych w Londynie, 135-metrowa wieża będzie zawierać mieszankę jednopoziomowych mieszkań, dwupoziomowych loftów i trzypiętrowych penthousów.
Najemcy nigdy nie znajdą się więcej niż dziewięć pięter od przestrzeni na zewnątrz, ponieważ trzy ogrody nieba są strategicznie zintegrowane z wieżą.
Łóżko piętrowe – SOM I.
Hayes Davidson Połączenie siedmiopiętrowego hotelu z czterdziestopiętrową wieżą mieszkalną obejmuje wspólny duży wspólny hol, zaplecze rekreacyjne, basen, zaplecze spa, pomieszczenia konferencyjne i konferencyjne oraz wspólny zewnętrzny ogród na dachu z widokiem na Olimpijski park.
Dolny taras na dachu – SOM I.
Hayes Davidson Fasada budynku utrzymuje dualizm przezroczystych i pełnych paneli w ząbkowanej kompozycji ze szkła i terakoty.
Panele są wyrównane przy użyciu planowej geometrii triangulowanej.
Od narożnych aspektów budynku ta kierunkowość panelu staje się najbardziej widoczna.
tylko jeden typ panelu może być widoczny na całej fasadzie.
W związku z tym ruch wokół zewnętrznej części budynku zapewnia ciągłą grę pomiędzy solidnością i przezroczystością.
Kierunkowość paneli litych w porównaniu z przezroczystymi znacznie zmniejsza ilość bezpośredniego światła słonecznego wchodzącego do budynku na niektórych elewacjach.
Upper Roof Garden Apartments – SOM I.
Hayes Davidson Środkowy dachowy ogród – SOM I.
Hayes Davidson
[patrz też: brico grajewo, brico ciechanów, blachodachówka karpiówka ]

Powiązane tematy z artykułem: blachodachówka karpiówka brico ciechanów brico grajewo