Magazyn architektoniczny : Zaha Hadid mówi o oszczędnościach

Zaha Hadid poprzez AN Blog Ze względu na niepewność gospodarczą Europy, która wciąż jest niepewna, Dame Hadid niedawno wypowiedziała się przeciwko pomysłom oszczędności, ostrzegając rząd Wielkiej Brytanii, że takie posunięcie doprowadzi do złych jakościowo projektów dla obywateli tego kraju.
Hadid powiedział Kath Viner z The Guardian: Myślę, że surowość jest używana jako banał, ponieważ ludzie nie mają pomysłów, chcą żłobić (stare), aby robić złe rzeczy.
Szkoły, mieszkania, szpitale.
Uważam, że rząd powinien inwestować w dobre mieszkania.
Hadid wyjaśnił: Musi być inwestycja.
Potrzebujemy jakiejś jakości.
Wszyscy uprzywilejowani mogą podróżować, zobaczyć różne światy, nie każdy może.
Myślę, że ważne jest, aby ludzie mieli ciekawą miejscową okolicę.
Budynki muszą wykonywać inną pracę, oświecać ludzi, przestrzeń oświeca w taki sam sposób jak sztukę muzyczną i technologię.
Hadid stwierdza, że cięcia budżetów doprowadzą do strasznych wydarzeń, takich jak brytyjskie budynki z lat 60.
XX wieku.
Podczas gdy byłoby to szkodliwe, aby obniżyć wszystkie budżety projektu, jeśli metropolia.
Plan restrukturyzacji wprowadza bardziej rygorystyczne budżety w celu bardziej równomiernego rozdzielenia środków na dobro ogółu, taki budżet nie może być zignorowany.
Zapytana o koszty swoich projektów, Hadid określiła swoją pracę jako.
Nie szczególnie kosztowną .; Jednak jej najnowszy olimpijski ośrodek sportów wodnych, który będzie cieszył się dużym popytem w ciągu kilku tygodni, został pierwotnie zaplanowany na 75 milionów brytyjskich funtów i osiągnął ponad 250 milionów w terminie ukończenia.
Chociaż przekonujemy się, że słowa Hadida są inspirujące, chcemy poznać twoje zdanie na temat, czy można osiągnąć równowagę między wdrażaniem środków oszczędnościowych, a jednocześnie inwestować w architekturę wysokiej jakości, aby kształtować miasta i podnosić poziom społeczeństwa.
[podobne: brico inowrocław, olx ostrów wlkp, brico nowa sól ]

Powiązane tematy z artykułem: brico inowrocław brico nowa sól olx ostrów wlkp