Ze swiata architektury – Publiczna interwencja „Oddech” na Międzynarodowym Festiwalu Architektury / eme3

Dzięki uprzejmości Eme3 Podczas siódmej edycji Międzynarodowego Festiwalu Architektury od 27 czerwca do lipca projekt eme3 przywraca akcję do przestrzeni publicznej.
Mają one na celu odzyskanie formatu poprzednich wydań oraz przejęcie interwencji i organizacji działań w różnych lokalizacjach centrum miasta.
Te lokalizacje obejmują niektóre działki i przestrzenie, które zostały opuszczone i uległy degradacji.
Ich temat, Bottom Up. , Ma udział około 50 uczestników z 17 krajów.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Projekt bada i debatuje nad stworzeniem, które pochodzi od zwykłych ludzi, z inicjatywami generowanymi przez społeczeństwo obywatelskie, owocem współpracy między różnymi zainteresowanymi stronami.
Z programu chcielibyśmy podkreślić organizację warsztatów w różnych miejscach Ciutat Vella, otwartych dla ogółu społeczeństwa i bezpłatnie.
Niektóre działania, które najbardziej przyciągają uwagę ze względu na możliwość włączenia współpracy obywatelskiej, to Generator Raval, zaproponowany przez berlińskie biuro Raumlabor, które uczestniczą w drugim roku z rzędu.
Będzie to pierwsza okazja do obejrzenia i wzięcia udziału w części warsztatowej na miejscu, która poszukuje interakcji między zespołem Axela Timma, studentami architektury i lokalnymi stowarzyszeniami Raval.
Dzięki uprzejmości eme3 Instytut Marketingu będzie budował strukturę opartą na odzyskanych materiałach.
Warsztaty na miejscu będą realizowane za pomocą metodologii i systemów zrób to sam , które zapewnią ciągłość zasobów.
Pez Estudio z Madrytu przedstawi test metodologiczny, aby stworzyć infrastrukturę fizyczną, poszerzyć wiedzę o swoim sąsiedztwie i wzmocnić powiązania ułatwiające samodzielne zarządzanie obywatelem.
Zbiorowy BodyLab, utworzony przez projektantów i architektów, zorganizuje warsztat eksperymentalny, w którym ciało i przestrzeń zostaną skonfrontowane w spektaklu poprzez instalacje, obrazy i dźwięki, gdzie pusta przestrzeń zamienia się w okazję do przemyślenia ciała i zbadania ograniczeń jego możliwości.
Dzięki uprzejmości eme3
[przypisy: brico inowrocław, olx krotoszyn, brico jarosław ]

Powiązane tematy z artykułem: brico inowrocław brico jarosław olx krotoszyn